513 674 174 marek.maslowski@op.pl

Sprawy rozwodowe

Jednym ze specjalistów, z którego wsparcia nierzadko korzystają rozstający się małżonkowie, jest detektyw. Nasze biuro detektywistyczne w Toruniu pomaga uzyskać dowody w sprawie o rozwód. Na zlecenie Klientów kompleksowo przygotowujemy i zbieramy wszystkie materiały, które przed sądem mogą potwierdzić np. zaistniałą zdradę. Zakres prowadzonych przez nas czynności jest szeroki.

Zajmujący się konkretną sprawą rozwodową prywatny detektyw opracowuje indywidualny plan i strategię działania. Obejmuje on dyskretną obserwację męża lub żony oraz zbieranie informacji o zachowaniu współmałżonka. Oprócz tego ustala dane personalne i adresowe kochanków oraz świadków. Dysponując odpowiednimi licencjami mamy uprawnienia do przetwarzania takich informacji bez ich zgody.

Zebrany podczas prowadzonych działań detektywistycznych materiał jest zawsze rzetelnie opracowywany i przekazywany zleceniodawcy wraz z pisemnym sprawozdaniem. Obejmuje on m.in. wykonane nagrania wideo i zdjęcia. Ponadto nasz pracownik jest w stałym kontakcie z Klientem i na bieżąco informuje go o przebiegu zlecenia.

Prywatny detektyw – Toruń

Pozyskane przez prywatnego detektywa informacje bardzo często stanowią ważny dowód. Są one przydatne nie tylko wtedy, kiedy w sądzie toczą się sprawy rozwodowe. Są nieocenione także w takich kwestiach jak:

  • podział majątku pomiędzy rozwiedzionymi małżonkami,
  • ustalenie władzy rodzicielskiej i kontaktu z dzieckiem,
  • alimenty na rzecz drugiego małżonka czy też dzieci,
  • korzystanie ze wspólnego mieszkania czy przyznania go jednej ze stron.

Prywatny detektyw z naszego biura może również złożyć zeznania przed sądem. Sprawy rozwodowe są trudne, dlatego warto zadbać o solidne argumenty. Jeśli chodzi o współpracę z nami, to do Klienta należy decyzja, na jakim etapie ją kończymy. Zazwyczaj dzieje się tak wtedy, gdy zebrany materiał dowodowy go satysfakcjonuje.

Prowadzone przez nas biuro detektywistyczne w Toruniu zapewnia poufność wszystkich przekazanych przez Klienta oraz zgromadzonych przez detektywa informacji. Naszym celem jest zawsze zweryfikowanie ewentualnych podejrzeń o niewierność i zebranie materiału dowodowego, który można wykorzystać w sprawie o rozwód.

Profesjonalizm     |     Dyskrecja     |     Doświadczenie

ul. Skłodowskiej – Curie 73,
87-100 Toruń
dojazd – przedłużenie ul. Bukowej (biurowiec ELANA – PET)
woj. kujawsko-pomorskie

tel. 513-674-174
mail: marek.maslowski@op.pl

NIP: 879-116-57-17
REGON: 871-721-943