513 674 174 marek.maslowski@op.pl

Usługi detektywistyczne

Korzystanie z pomocy specjalizującej się w obserwacji, zbieraniu dowodów czy poszukiwaniu zaginionych osób czy przedmiotów agencji to sposób nie tylko na uzyskanie określonych korzyści, ale także gwarancja bezpieczeństwa dla bliskich osób. Staramy się wykonywać różnorodne zlecenia, tak aby nasze usługi detektywistyczne zapewniały niezbędne wsparcie zarówno osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym.

Dla klientów indywidualnych

Biuro detektywistyczne M. Masłowskiego z siedzibą w Toruniu oferuje szeroki wachlarz usług osobom prywatnym. Zajmujemy się różnorodnymi sprawami cywilnymi – w tym rodzinnymi, rozwodowymi i spadkowymi. Ustalamy właścicieli nieruchomości oraz przedmiotów ruchomych, ukrywany majątek, miejsce i charakter pracy; zajmujemy się również zdradami małżeńskimi. Poszukujemy osób zaginionych, ustalamy miejsca pobytu i zamieszkania. Możemy sprawdzić wierność partnera, przeprowadzić wywiad środowiskowy czy zebrać niezbędne w procesie o rozwód materiały dowodowe.

Ustalenia / Sprawy rodzinne / Rozwody

Dla klientów biznesowych

Oferowane przez nasze toruńskie biuro usługi detektywistyczne kierujemy również do firm. Przeprowadzimy dyskretny wywiad gospodarczy, dzięki któremu uzyskamy szczegółowe informacje o partnerach biznesowych czy pracownikach. Ustalimy wszystkie dane o podmiocie oraz zweryfikujemy wiarygodność kontrahenta.

Sprawdzamy | Monitorujemy| Poszukujemy :

  • przywłaszczonych bądź skradzionych rzeczy ruchomych (maszyny, pojazdy itp.)
  • wiarygodność i uczciwość kontrahentów i firm
  • lojalność i uczciwość pracowników
  • monitorujemy i sprawdzamy magazyny, lokale, biura i pojazdy

Wszystkim klientom korzystającym z usług naszego toruńskiego biura detektywistycznego oferujemy pomoc prawną i psychologiczną.

Profesjonalizm     |     Dyskrecja     |     Doświadczenie

ul. Skłodowskiej – Curie 73,
87-100 Toruń
dojazd – przedłużenie ul. Bukowej (biurowiec ELANA – PET)
woj. kujawsko-pomorskie

tel. 513-674-174
mail: marek.maslowski@op.pl

NIP: 879-116-57-17
REGON: 871-721-943